Jonge kakatoe met behulp van brandweer uit boom gehaald.

Tijdens de ledenavond van september vertelt de heer Oosterhuis dat hij vogels met de hand had grootgebracht, dit omdat de ouders hun jonge vogels niet voerden. Tijdens het voeren ontsnapte een jonge kakatoe en hij vloog van schrik hoog in de boom. Hij bleef daar de hele dag zitten en naar beneden vliegen was er niet bij ondanks de honger. Aan het eind van de dag was dhr. Oosterhuis dusdanig bezorgd dat hij de brandweer inschakelde om de vogel uit de boom te halen. Oosterhuis mocht met de ladderwagen mee omhoog, (op de vraag of hij dit niet eng vondt reageerde hij: “die ladder had nog wel twee keer zo hoog mogen gaan”) hij nam een bakje voer mee naar boven en de kakatoe liet zich daar zo pakken want, honger had ie inmiddels wel.

Foto’s Henk Brunink (brandweerfotograaf VRD)

Geef een reactie

Terug naar boven